Podstrona: Bezpłatne granty na „Perspektywy Women in Tech Summit 2020” / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Bezpłatne granty na „Perspektywy Women in Tech Summit 2020”

2020-11-25 , red.  Anna Worosz
Bezpłatne granty na „Perspektywy Women in Tech Summit 2020”

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” organizuje trzecią edycję konferencji „Perspektywy Women in Tech Summit 2020”. Podczas wydarzenia zostaną poruszone najważniejsze tematy związane z nowymi technologiami, odbędą się specjalistyczne warsztaty, spotkania z inspirującymi postaciami świata, indywidualne sesje mentoringowe oraz liczne wydarzenia towarzyszące, np. Targi Kariery dla studentów. Studentki zainteresowane nowymi technologiami i pracą w nowoczesnych firmach mogą otrzymać bezpłatny grant umożliwiający udział w tej konferencji. Ze względu na sytuację epidemiczną tegoroczna edycja odbędzie się online.

Podczas wydarzenia, które odbędzie się 8-9 grudnia br., będzie można posłuchać inspirujących mówców, m.in. Anny Lee Fisher, amerykańskiej chemiczki, legendarnej astronautki NASA, uczestniczki misji wahadłowca Discovery w 1984 r., Mariyi Gabriel, europejskiej komisarz ds. innowacji, badań naukowych, kultury, edukacji i młodzieży, Catherine Chen, starszej wiceprezes korporacji i dyrektor zarządu w Huawei.

Zainteresowani będą mogli wziąć udział w 60 technicznych i soft-skillowych warsztatach oraz w wirtualnej Strefie Expo. Na uczestników czekają sesje mentoringowe 1:1, w tym spotkania z ekspertkami PPNT, podczas których będzie można porozmawiać z doświadczonymi menedżerami i inżynierami. Konferencja daje również możliwość spotkania przyszłych pracodawców, porozmawiania na ich wirtualnych stoiskach, a także wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Ponadto organizatorzy przygotowali specjalny program grantowy dla studentek kierunków technicznych oraz ścisłych.

Wydarzenie jest biletowane, przy czym studentki mogą otrzymać darmowy bilet, aplikując o niego przez formularz grantowy dostępny na stronie: go.womenintechsummit.pl/apply. Bilet na wydarzenie nie obejmuje warsztatów. Każdy warsztat kosztuje dodatkowo 59 zł, liczba warsztatów jest ograniczona. Zakup uczestnictwa w warsztatach jest możliwy dla posiadaczy biletów Premium od 16 listopada, a dla posiadaczy biletów Basic i stypendystów od 20 listopada.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: www.womenintechsummit.pl