Podstrona: Bezpłatne warsztaty z Drupal 8 / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Bezpłatne warsztaty z Drupal 8

2019-02-22
Bezpłatne warsztaty z Drupal 8

Zapraszamy na DrupalDay - bezpłatny wykład z administracji i programowania w Drupal 8, który odbędzie się 16 marca 2019 r. na Politechnice Rzeszowskiej przy ul. Poznańskiej 2, budynek P, sala 24 w godzinach 10:00 - 16:00.

DrupalDay to pomysł firmy Droptica Sp. z o.o., która ma na celu zapoznanie nowych i początkujących użytkowników z Drupalem.

Szkolenie adresowane jest do osób znających programowanie w PHP, które chcą poznać nowoczesny system CMF jakim jest Drupal 8. Wykładem mogą być również zainteresowane  osoby, które  znają  framework Symfony, ponieważ Drupal 8 używa ich komponentów. Szkolenie pokazuje proces administracji serwisem oraz tworzenie własnych modułów w Drupalu a także tworzenie własnej skórki.

Dupal 8 to darmowy, potężny i nowoczesny system CMS/CMF używany do tworzenia złożonych serwisów internetowych. Drupala używa m.in.: Tesla Motors, Timex, Pfizer, BBC, NBA, GE, NBC, Harvard czy Oxford.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły wydarzenia i rejestracja pod poniższym linkiem: