Podstrona: Diamenty Politechniki Rzeszowskiej rozdane / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Diamenty Politechniki Rzeszowskiej rozdane

2018-06-12
Diamenty Politechniki Rzeszowskiej rozdane

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej już po raz drugi uhonorował zasłużone osoby i instytucje, które wyróżniły się pomocą oraz zaangażowaniem na rzecz organizacji studenckiej i całej społeczności akademickiej.

Tegoroczna, druga gala Diamentów Politechniki Rzeszowskiej została podzielona na 4 panele: firmy partnerskie, władze uczelni, najaktywniejsi studenci PRz oraz nowość - koła naukowe PRz

Przyznano 14 statuetek wykonanych za pomocą druku 3D, o które walczyli nominowani kandydaci. Wręczono również nagrody specjalne.

Oto lista nagrodzonych w poszczególnych kategoriach:

• studenckie miejsce roku – Kula Bowling&Club,
  • firma przyjazna studentom – Kino Helios S.A.,
  • firma wspierająca Samorząd Studencki PR – Makarony Polskie S.A.,
  • nagroda specjalna – Interbit,
  • najlepszy dziekan – prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp,
  • najlepszy dziekanat – Wydział Elektrotechniki i Informatyki,
  • pomocna dłoń samorządu – mgr inż. Andrzej Sowa,
  • nagroda specjalna – mgr Anna Czyrek
  • najaktywniejszy przewodniczący wydziału – Piotr Nazimek,
  • najlepszy przewodniczący komisji doraźnej – Kacper Moczarny,
  • koordynator roku – Sofiya Husyak,
  • samorządowe odkrycie roku – Mikołaj Wolan,
  • inicjator aktywności – Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej Brief,
  • nagroda specjalna – Koło Naukowe Szybkiego Prototypowania i Wzornictwa Przemysłowego.

Podczas gali Diamenty Politechniki, statuetki otrzymali również członkowie samorządu, którzy w tym roku kończą studia: Adam Rybiński, Mariola Hajduk, Kacper Moczarny i Mateusz Wośko.

Statuetki zostały zaprojektowane i wykonane przez Koło Naukowe Szybkiego Prototypowania i Wzornictwa Przemysłowego. Każda nominowana do nagrody jednostka wspierała wielokrotnie działalności Samorządu Studenckiego w wydarzeniach typu: Studenckie Otrzęsiny, Mikołajki, Adapciak czy Rzeszowskie Juwenalia.

Gala Diamentów Politechniki ma na celu zintegrować społeczność studencką, aktywnie działającą w życiu Uczelni. Uroczystość  odbyła się 8 czerwca w Centrum Studenckim Politechniki Rzeszowskiej.