Podstrona: Dni Wydziału Zarządzania za nami / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Dni Wydziału Zarządzania za nami

2018-03-28
Dni Wydziału Zarządzania za nami

Studenckie życie składa się nie tylko z nauki, ale również z wartościowego spędzania czasu wolnego, dlatego też każda inicjatywa służąca wzajemnej integracji, poznawaniu nowych osób, zdobywaniu w niekonwencjonalny sposób nowej wiedzy jest bardzo cenna. Dni Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej zorganizowane 21 i 22 marca są tego dobrym przykładem.

- W trakcie dwóch dni działo się tak wiele, że na pewno każdy mógł wybrać coś dla siebie i skupić się na interesujących go tematach -  potwierdza dr hab. inż. Stanisław Gędek, prof. PRz, dziekan Wydziału Zarządzania. Tak sympatycznej i przyjaznej studentom imprezy nie byłoby, gdyby nie inicjatywa Samorządu Studenckiego, dlatego słowa podziękowania należą się wszystkim tym, którzy poświęcili swój czas, by przygotować moc atrakcji dla innych - dodaje S. Gędek.

Prezentacje wydziałowych studenckich kół naukowych, otwarte laboratorium kryminalistyczne, oblegana strefa przedsiębiorcy Deloitt, fotobudka, interesujące wykłady, zwłaszcza ten dotyczący funkcjonowania służb mundurowych. Ponadto na pierwszym piętrze budynku S trwały Targi Erasmus, w trakcie których można było porozmawiać ze studentami WZ, którzy wrócili z wymiany zagranicznej Erasmus+ m.in. z Hiszpanii, Portugalii, Islandii, Niemiec, Chin i Turcji. W wydarzeniu uczestniczył również pracownicy Działu Współpracy Międzynarodowej i Studium Języków Obcych.

W drugim dniu na studentów czekały m.in. warsztaty samoobrony, zawody Archery Tag i konkursy. Wieczorem występowali stand-uperzy Juliusz Sipika, Mateusz Socha i Olka Szczęśniak, a w klubie Plus zorganizowano nocne gry i zabawy Wydziału.

Piotr Cyrek