Podstrona: Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2021-10-14
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam serdeczne życzenia wielu sukcesów zawodowych, wytrwałości i entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy, zapału w realizowaniu pasji naukowej i dydaktycznej, jak najlepszych warunków do rozwoju, aby każdy potrafił odnaleźć swoje powołanie w pełnieniu tej odpowiedzialnej misji społecznej.

Dziękując za Państwa codzienną pracę i zaangażowanie w kształcenie studentów, rozbudzanie w nich ciekawości świata i chęci zdobywania wiedzy, życzę radości i satysfakcji zawodowej płynącej z jakości absolwentów opuszczających mury naszej uczelni. Niech Państwa praca na rzecz młodego pokolenia i poświęcenie, które wkładają Państwo w edukację i wychowanie studentów, przynosi jak najlepsze owoce oraz spotyka się z szacunkiem i uznaniem, jakim ten piękny zawód cieszy się w społeczeństwie. Życzę Państwu dużo wytrwałości i determinacji, by podjęte zamierzenia badawcze i dydaktyczne zostały zrealizowane, a postawione cele i zadania osiągnięte.

Dziękuję za Państwa wysiłek, zaangażowanie, nieustanną pracę dydaktyczną i naukową. Życzę nade wszystko zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik,
                                                                                                                                                rektor Politechniki Rzeszowskiej