Podstrona: Do zdobycia stypendium dla studentów pierwszego roku / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Do zdobycia stypendium dla studentów pierwszego roku

2017-08-24
Do zdobycia stypendium dla studentów pierwszego roku

Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia jeszcze przez dwa tygodnie (do 7 września br.) prowadzi nabór do VI edycji stypendiów akademickich FEJJ przeznaczonych dla przyszłych studentów. W roku akademickim 2017/2018 zostanie przyznanych 500 stypendiów (po 5 000 zł każde) dla studentów na pierwszym roku studiów (podjętych pierwszy raz, w trybie jednolitym lub dwustopniowym na uczelni, która prowadzi nabór na studia II stopnia, stacjonarne, na wybranym przez kandydata kierunku).

Osoba składająca wniosek powinna być zameldowana na terenach wiejskich lub w mieście liczącym do 30 tys. mieszkańców, a średni miesięczny dochód na 1 członka rodziny nie przekroczył w 2016 r. 1200 zł netto.

Rekrutacja prowadzona jest wyłącznie przez Internet na stronie fundacji, gdzie należy dokonać rejestracji. Wszelkie zapytania należy kierować na mail: styp.1rok@fejj.pl.

Zachęcamy wszystkich studentów do zapoznania się z regulaminem i składania wniosków o stypendium Fundacji Edukacyjnej im. Jerzego Juzonia, które może pomóc w rozpoczęciu przygody, jaką jest studiowanie i budowanie przyszłości z Politechniką Rzeszowską. Więcej dowiedzieć się można na fanpage'u fundacji.

MŚ