Podstrona: Dr inż. Artur Stec członkiem Prezydium Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Dr inż. Artur Stec członkiem Prezydium Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki

2019-10-30
Dr inż. Artur Stec członkiem Prezydium Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki

W dniach 25-26 października w Warszawie odbyła się V Krajowa Konferencja Sprawozdawczo-Wyborcza Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP, gdzie wybrano władze na kadencję 2019-2024. Nowym Prezesem Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP został dr inż. Janusz Szczerba z Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Do 11-osobowego Prezydium wszedł również przedstawiciel Politechniki Rzeszowskiej dr inż. Artur Stec. Został on również wybrany na delegata na XLII Krajowy Zjazd Delegatów ZNP.