Podstrona: Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej

2019-01-17
kategoria: Nauka
Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej oraz Uniwersytet Rzeszowski  zapraszają na spotkanie pt. „Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej”. Podczas spotkania przedstawiciele NAWA zaprezentują najważniejsze programy dla naukowców i instytucji oraz możliwości promocji polskiego szkolnictwa wyższego za granicą.

Spotkanie odbędzie się 18 stycznia, w godzinach 11:00-14:00 w auli nr 109 budynku D9 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Zelwerowicza 4, Kampus „Zalesie”.

Wydarzenie ma na celu  przybliżyć uczelniom oraz instytucjom programy Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej. W trakcie spotkań przedstawiane są programy NAWA, w tym oferta skierowana do naukowców oraz instytucji. Ponadto przybliżana jest kampania Ready Study Go! Poland, cykl szkoleń Direct to Internationalization oraz inne działania dotyczące promocji polskiego szkolnictwa wyższego za granicą.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.