Podstrona: Festiwal BOSS Rzeszów z udziałem studentów PRz / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Festiwal BOSS Rzeszów z udziałem studentów PRz

2018-03-20
Festiwal BOSS Rzeszów z udziałem studentów PRz

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej Brief wzięli udział w drugiej edycji Festiwalu BOSS. Jako partner wydarzenia byli odpowiedzialni za kampanię promocyjną i marketingową festiwalu. Zajmowali się kwestiami związanymi z wizerunkiem w lokalnym środowisku oraz medialnymi wystąpieniami wydarzenia.

- Dzięki organizacji takiego rodzaju wydarzeń członkowie Brief nabierają cennego doświadczenia, które mogą wykorzystać w życiu zawodowym oraz przy organizacji innych tak wartościowych przedsięwzięć. Dodatkowo uczą się pracy w zespole, pracy pod presją czasu i zdobywają kontakty, co może tylko zaowocować w przyszłości – podkreśla Alicja Marek, członkini Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej Brief.

Wydarzenie miało na celu stworzenie przestrzeni, w której spotykają się ludzie z  różnorodnych branż i grup biznesowych. Festiwal BOSS jako wydarzenie biznesowo-edukacyjne, skierowane jest do wszystkich młodych osób, łaknących wiedzy, praktycznych umiejętności i nowych kontaktów oraz  życiowego sukcesu.

Festiwal BOSS odbył się 7 - 8 marca w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Głównym organizatorem było Studenckie Forum Business Centre Club, które realizuje ten ogólnopolski projekt w wielu miastach w całej Polsce, a regionem inaugurującym była stolica Podkarpacia, czyli Rzeszów.