Podstrona: Festiwal Nauki / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Festiwal Nauki

2017-09-15
Festiwal Nauki

Od 17 do 18 września br. w G2A Arena (Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce) odbędzie się wielkie święto nauki. Tradycyjnie w tego rodzaju wydarzeniu, które ma na celu popularyzację najważniejszych osiągnięć naukowych i rozbudzenie zainteresowań kierunkami technicznymi, uczestniczy Politechnika Rzeszowska im. I. Łukasiewicza. Nasi reprezentanci wspólnie z innymi wystawcami zaprezentują się jak najlepiej potrafią, czyli od naukowej strony. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk:

• w niedzielę, 17 września br. (11:00 – 18:00): wstęp wolny dla wszystkich chętnych w ramach: Pikniku Naukowego [sala wystawiennicza, poziom 0]. Prezentować się będą KN EUROAVIA Rzeszów, Studenckie Koło Naukowe Robotyki  „Mechatronik", KN Studentów Chemii ESPRIT, Rzeszowska Grupa IT, stoisko promocyjne PRz, KN FOTON, Legendary Rover Team.
  • w poniedziałek, 18 września br. (08:30 – 16:00) podczas dnia dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na Pikniku Naukowym [sala wystawiennicza, poziom 0] wystawiać się będą: KN EUROAVIA Rzeszów, Studenckie Koło Naukowe Robotyki  „Mechatronik", KN Studentów Chemii ESPRIT, Rzeszowska Grupa IT, stoisko promocyjne PRz, KN FOTON, Legendary Rover Team.

Więcej na temat szczegółowego planu wydarzenia można znaleźć na stronie organizatora. Serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu Nauki z okazji 80-lecia istnienia Pratt & Whitney Rzeszów, dawnego WSK „PZL-Rzeszów” S.A.