Podstrona: Fotorelacja z Dnia Otwartego WMT w Stalowej Woli / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Fotorelacja z Dnia Otwartego WMT w Stalowej Woli

2018-04-20
Fotorelacja z Dnia Otwartego WMT w Stalowej Woli

17 kwietnia odbyła się uroczysta graduacja absolwentów IV roku kierunku: mechanika i budowa maszyn oraz zarządzanie i inżynieria produkcji podczas Dnia Otwartego Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.

Dyplomy  absolwentom uroczyście wręczyli: dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz, prorektor ds. kształcenia,  prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp, dziekan WBMiL oraz dr hab. inż. Aleksander Mazurkow, prof. PRz, dziekan WMT.

Studentom z WBMiL i WMT, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce firma Liugong Dressta Machinery Sp. z o.o. ufundowała 8 stypendiów.

Zaproszeni goście podczas Dnia Otwartego mieli niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału w interesujących pokazach i zwiedzenia budynku uczelni. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele firm partnerskich ze Stalowej Woli i okolic współpracujących z Wydziałem Mechaniczno-Technologicznym: PGZ HSW S.A., Polska Grupa Odlewnicza, Liugong Dressta, Mista Uniwheels, Thoni Alutec, Chip Zakład Elektroniki i Automatyki, Apiso, Seron, Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli, Komenda Powiatowa Straży Pożarnej w Stalowej Woli, 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej, 16 Tczewski Batalion Saperów w Nisku. Zaprezentowany został ciężki sprzęt wojskowy i budowlany oraz najnowocześniejsze technologie wytwarzania.

Wydarzenie miało na celu zapoznanie uczniów z ofertą edukacyjną naszej uczelni oraz korzyściami płynącymi ze studiowania kierunków technicznych.