Podstrona: [FOTO]relacja z Koncertu Charytatywnego „Gramy i Wspieramy” / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[FOTO]relacja z Koncertu Charytatywnego „Gramy i Wspieramy”

2019-09-20
[FOTO]relacja z Koncertu Charytatywnego „Gramy i Wspieramy”

19 września w auli Politechniki Rzeszowskiej odbył się Koncert Charytatywny „Gramy i Wspieramy” na rzecz Mateusza Rejowskiego z Rzeszowa, który choruje na nowotwór złośliwy.

Podczas koncertu na scenie pojawiły się lokalne zespoły muzyczne oraz rzeszowscy wokaliści ze znakomitym repertuarem m.in.: Dziecięcy Zespół Artystyczny Uśmiech, Gloria Armata, Karolina Małek, Kamila Mokrzycka, Michalina Grzybowska, Patrycja Chmiel czy Zespół taneczny T-8 Rzeszów. Mocne głosy, znakomite aranżacje i nietuzinkowe choreografie dostarczyły wrażeń artystycznych na najwyższym poziomie, a każdy występ kończył się burzą braw. Organizatorzy podziękowali ze sceny Rektorowi prof. dr. hab. inż. Tadeuszowi Markowskiemu, mgr. Andrzejowi Sowie - Kanclerzowi, mgr Beacie Staroń - Dyrektor ds. gospodarczych i osiedla studenckiego oraz mgr. Witoldowi Gawlikowi - Administratorowi budynku V za zaangażowanie w organizację wydarzenia.

Dochód ze sprzedaży biletów i zebrane podczas koncertu datki zostaną przekazane na kosztowną rehabilitację, która pomoże Mateuszowi wygrać walkę z chorobą.

Po raz kolejny okazało się, mieszkańcy Rzeszowa nie są obojętni na ludzkie cierpienie i mają wrażliwe serca otwarte na potrzeby innych. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy dokładając przysłowiową „złotówkę” do tej szlachetnej akcji przyczynią się do poprawy stanu zdrowia bohatera tego wieczoru.