Podstrona: Gratulacje dla Konrada Dybasia / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Gratulacje dla Konrada Dybasia

2017-09-06
Gratulacje dla Konrada Dybasia

6 września br. rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski oraz kanclerz Marek Kachaniak spotkali się z Konradem Dybasiem, studentem logistyki, srebrnym medalistą otwartych mistrzostw świata w Super Ball 2017 w Pradze. Podczas spotkania wicemistrz w kategorii challenge opowiedział o początkach swojej przygody z freestyle footballem, planach na przyszłość łączących sport i studiowanie na PRz. Konrad Dybaś podziękował również za wsparcie okazane studentom reprezentującym naszą uczelnię na międzynarodowej arenie w tej szczególnej dyscyplinie sportowej. Rektor i kanclerz, gratulując studentowi sukcesu, wyrazili uznanie dla jego osiągnięć.

Przypomnijmy dotychczasowe osiągnięcia Konrada Dybasia: mistrzostwo Polski w kategorii sick three (2015 i 2016), pierwsze miejsce w Pucharze Polski – Freestival w Żerkowie w kategorii stick three i challenge (2015), czwarte miejsce w otwartych mistrzostwach świata SuperBall w Libercu w kategorii sick three (2015), pierwsze miejsce na Freestivalu Street Games w Grodzisku Mazowieckim w kategorii sick three (2017).