Podstrona: I Dzień Bieszczadzki na Politechnice Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

I Dzień Bieszczadzki na Politechnice Rzeszowskiej

2017-11-20
kategoria: Wydarzenia, Kultura
I Dzień Bieszczadzki na Politechnice Rzeszowskiej

17 listopada na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się I edycja Dnia Bieszczadzkiego „Jesienią góry są najszczersze”. Impreza organizowana przez Stowarzyszenie Natchnieni Bieszczadem w Cisnej, odbyła się pod patronatem rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dr. hab. inż. Tadeusza Markowskiego.

Były prezentacje produktów regionalnych, spotkania z poetami, fotografami, pokazy rękodzieła i malarstwa. Podczas imprezy ogłoszono wyniki powiatowego konkursu na pracę plastyczną, fotografię i piosenkę turystyczną, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 16 w Rzeszowie. Galerię prac uczniów można obejrzeć do 24 listopada na Politechnice Rzeszowskiej.

Podczas imprezy wystąpili Agata Rymarowicz z zespołem, grupa Łemkowyna, zespół Żmije, Piotr Rogala „Rogalik” i zespół Grzane Wino. Gwiazdą wieczoru była grupa Ratatam.