Podstrona: I Rzeszowskie Forum TECHNOLOGIA W MEDYCYNIE „Od pomysłu do przemysłu” / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

I Rzeszowskie Forum TECHNOLOGIA W MEDYCYNIE „Od pomysłu do przemysłu”

2017-10-14
I Rzeszowskie Forum TECHNOLOGIA W MEDYCYNIE „Od pomysłu do przemysłu”

Zarząd Klastra TECHNOLOGIA W MEDYCYNIE zachęca do udziału w I Rzeszowskim Forum TECHNOLOGIA W MEDYCYNIE „Od pomysłu do przemysłu”.

Celem forum jest pokazanie możliwości i drogi rozwoju studentom inżynierii medycznej, doktorantom, młodym biznesmenom oraz osobom, które planują stworzenie własnej firmy związanej z przemysłem i medycyną. W czasie konferencji będzie także okazja do wymiany doświadczeń, pozyskania kontaktów oraz zdobycia informacji o funduszach na prowadzenie działań w zakresie innowacji.

W konferencji wezmą udział politycy, naukowcy, przedsiębiorcy oraz prawnicy bezpośrednio związani z rozwojem infrastruktury przemysłowo-medycznej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 17 października br., budynek A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Pigonia 1.

Więcej szczegółów można znaleźć w programie forum.