Podstrona: [FOTO] I wizyta studyjna studentów inżynierii medycznej w ramach projektu PO WER / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2017-04-10 , red.  Artur Polakiewicz / fot: Sławomir Wolski

W ramach wizyty studyjnej w Pro-Familii w Rzeszowie studenci kierunku inżynieria medyczna mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem szpitala. Zwiedzający zobaczyli, jak działa najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny (system do termoablacji pod kontrolą rezonansu magnetycznego, nowoczesne urządzenia diagnostyki USG), a także jak wyposażone są sale operacyjne i oddziały szpitalne. Zapoznali się też z systemem transportu noworodków.

Wizyta była organizowana w ramach projektu NCBiR „Kuźnia kluczowych kompetencji studentów Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej Politechniki Rzeszowskiej” (nr projektu: POWR.03.01.00-00-K081/16).