Podstrona: III edycja konkursu Audit OdyssEY / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

III edycja konkursu Audit OdyssEY

2018-03-22
III edycja konkursu Audit OdyssEY

Studenci kierunków biznesowych i ekonomicznych po raz kolejny mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody. Nawet 20 tys. zł dla zwycięskiej drużyny, iPady, czytniki Amazon Kindle, i vouchery na szkolenia ACCA. Aby się zgłosić potrzeba 3 lub 4  osobowej grupy znajomych, statusu studenta oraz zamiłowania do finansów oraz rachunkowości.

Konkurs składa się z trzech etapów:

Etap 1. - przygotowanie do startu

Student rejestruje zespół i wspólnie przechodzą procedurę startową, która polega na teście online podczas której sprawdzona zostanie wiedza z zakresu finansów i rachunkowości

Etap 2. - transmisja z biznesowej galaktyki

Ta część konkursu odbywa się na żywo. Studenci za pomocą webcastu wcielają się w role audytorów projektu.

Etap 3. - wyprawa do wnętrza biznesu

Podczas ostatniego etapu konkursu uczestnicy konkursu mają za zadanie analizę przypadku biznesowego. Drużyna która najlepiej rozpozna biznes i rynek na którym działa wygrywa. Ważne są tutaj nie tylko relację w grupie, ale również współpraca z innymi działami oraz indywidualnym klientem.

Na zwycięzców konkursu czekają następujące nagrody:

I miejsce - 20 000 zł oraz 5 szkoleń z prestiżowego programu ACCA Fundamentals od EY Academy of Business

II miejsce - 10 000 zł oraz 3 szkolenia

III miejsce - Ipady oraz 2 szkolenia

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o rejestrację swoich drużyn na stronie www.auditodyssey.pl do 29 marca 2018 r.