Podstrona: III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Stalowej Woli / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Stalowej Woli

2019-05-29
kategoria: Sport
Mat. WMT

Drużyna Politechniki Rzeszowskiej zdobyła pierwsze miejsce w III Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli. Turniej został zorganizowany przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli we współpracy z Centrum Fizjoterapii i Sportu.

Poziom sportowy imprezy był bardzo wysoki, dzięki uczestnictwu w zawodach tegorocznych maturzystów, którzy na co dzień reprezentują barwy piłkarskich klubów ligowych regionu stalowolskiego. Drużyny podzielone zostały na 2 grupy. W każdej z nich mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Po emocjonujących meczach grupowych i finałowych drużyna Politechniki Rzeszowskiej została zwycięzcą całego turnieju.

Klasyfikacja końcowa drużyn:

1. Politechnika Rzeszowska.
  2. Samorządowe LO.
  3. LO KEN.
  4. Centrum Edukacji Zawodowej.
  5. Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej.
  6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3.