Podstrona: Informacja o zapisach nauczycieli akademickich na szczepienia przeciw COVID-19 / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Informacja o zapisach nauczycieli akademickich na szczepienia przeciw COVID-19

2021-02-12 , red.  Damian Gębarowski
www.gov.pl

W związku z informacją, iż od 15 lutego br. rozpoczyna się etap rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19 dla nauczycieli akademickich oraz wytycznymi, że sposób prowadzenia zapisów należy do autonomicznej decyzji uczelni uprzejmie informujemy, że na uczelni są przygotowywane procedury dotyczące procesu rejestracji dla osób chętnych do szczepienia przeciwko COVID-19.

Uczelnia czeka również na szczegóły dotyczące metod i sposobu przesyłania danych do formularza. Kolejne informacje i komunikaty w tej sprawie będą Państwu sukcesywnie przesyłane służbową pocztą elektroniczną.

Na stronie www.gov.pl zamieszczono informacje o ogólnych zasadach systemu szczepień dla nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia na uczelniach.