Podstrona: IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca

2018-10-25
IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca

Zapraszamy studentów, doktorantów i absolwentów Politechniki Rzeszowskiej do udziału w IX edycji ogólnopolskiego konkursu „Student-wynalazca”.

Konkurs adresowany jest osób, które w trakcie studiów zostały twórcami/współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego/przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą.

Pięciu laureatów nagród głównych będzie prezentowało swoje rozwiązania na 47. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków, która odbędzie się w Genewie w dniach 10-14 kwietnia 2019 r. Politechnika Świętokrzyska sfinansuje koszty stoiska wystawienniczego oraz podróży i pobytu zwycięzców w Genewie.

Ponadto laureaci zaprezentują swoje rozwiązania na Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków w październiku 2019 roku.

Nabór zgłoszeń do konkursu będzie trwać od 1 listopada 2018 r. do 25 stycznia 2019 r.

Konkurs organizowany jest od 2010 roku przez Politechnikę Świętokrzyską w Kielcach.

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać w Centrum Ochrony Własności Intelektualnej Politechniki Świętokrzyskiej www.cowi.tu.kielce.pl.