Podstrona: Jak uchronić się przed koronawirusem? - szkolenie on-line dla studentów / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Jak uchronić się przed koronawirusem? - szkolenie on-line dla studentów

2020-04-02
Jak uchronić się przed koronawirusem? - szkolenie on-line dla studentów

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Politechniki Rzeszowskiej na szkolenie on-line, które ma na celu podniesienie poziomu wiedzy o istotnym problemie zakażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz wykształcenie postawy czynnej, polegającej na podejmowaniu działań zmniejszających ryzyko zachorowania na COVID-19.

Szkolenie odbędzie się w czwartek tj. 2 kwietnia 2020 o godz.12.00 i będzie na żywo transmitowane na kanale You Tube.

By wziąć udział w szkoleniu, należy kliknąć podany link: https://youtu.be/8gITCO8aWR0

Podczas szkolenia, które będzie trwać od 1,5 do 2 godzin, uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań za pośrednictwem czatu.

Autorskie szkolenie dedykowane naszym studentom organizowane jest przez zaprzyjaźnione Centrum Medyczne Medyk.

Zachęcamy gorąco do udziału!