Podstrona: [VIDEO] Już w czwartek Wielki Koncertowy Finał 24. Rzeszowskich Juwenaliów / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[VIDEO] Już w czwartek Wielki Koncertowy Finał 24. Rzeszowskich Juwenaliów

2017-05-09 , red.  Artur Polakiewicz
[VIDEO] Już w czwartek Wielki Koncertowy Finał 24. Rzeszowskich Juwenaliów

Wielkie świętowanie rozpocznie się 11 maja br. na rzeszowskim Rynku. Stamtąd barwny korowód studentów przemaszeruje do Miasteczka Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej. W kampusie PRz czekać będzie wiele atrakcji. Oprócz wydarzeń rozgrywających się na dwóch scenach koncertowych i trzech klubowych będą to: wesołe miasteczko, bungee, wielkie grillowanie, RED BULL Container Stage, śniadanie mistrzów, tor kartingowy oraz pokaz fajerwerków.

Podczas Wielkiego Finału Rzeszowskich Juwenaliów wśród występujących przed rzeszowską studencką publicznością zaprezentują się m.in.: Dżem, Lao Che, Wilki, Peja, Brown, Ich Troje, Happysad oraz Piękni i Młodzi.

Ta najbardziej wyczekiwana studencka impreza roku została zorganizowana przez samorządy studenckie: Politechniki Rzeszowskiej, WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Samorządy wspólnie przygotowały trzy tygodnie rozrywek dla studentów. Za nami już Tydzień Sportowej Rozgrzewki i Koncert Finałowy Studenckiego Konkursu Piosenki „Kill me with the MUSIC”. Po koncertach nastąpi Tydzień Kultury.

Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Więcej szczegółów można zaleźć na stronie Rzeszowskich Juwenaliów i fanpage’u.

Poniżej prezentujemy film z ubiegłego roku: