Podstrona: Każdy może pomóc! Ty też zostań studenckim MIKOŁAJEM! / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Każdy może pomóc! Ty też zostań studenckim MIKOŁAJEM!

2017-12-04
Każdy może pomóc! Ty też zostań studenckim MIKOŁAJEM!

Zbliża się okres Bożego Narodzenia – piękny czas, który kojarzy się z pełnią ciepła mimo mroźnej zimy. Z tej okazji Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej już teraz mobilizuje swoje siły i organizuje akcję charytatywną „STUDENCKIE MIKOŁAJKI”, dzięki której będzie można weprzeć tegoroczny cel. To zakup prezentów dla dzieci z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci oraz rodziny ze Szlachetnej Paczki. Możemy pomóc!

Samorząd Studencki organizuje kiermasze, na których będzie można kupić wykonane własnoręcznie świąteczne ozdoby. Zapraszamy w godzinach od 9:00 - 15:00:

5 grudnia - budynki L, P, H

6 grudnia - budynki V, S, L

9 grudnia budynki L, P, V.

Oprócz tego, 5, 6 i 9 grudnia, w czasie zajęć na uczelni będzie można spotkać Mikołajów i Mikołajki,  zbierających datki na tegoroczny cel.

Zapraszamy również do udziału w Mikołajkowym turnieju w piłkę nożną halową w dniach 8 - 9 grudnia o godz. 12:00, należy zgłosić się przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
Tradycyjnie odbędzie się także Impreza Mikołajkowa, 6 grudnia w klubie "PLUS", rozpoczęcie o 21.00. Wstęp 5 zł.

Dodatkowo w dniu 6 grudnia studenci przebywający na Politechnice Rzeszowskiej w ramach programu Erasmus+ włączą się do akcji mikołajkowej zachęcając swoimi tradycyjnymi słodyczami.