Podstrona: Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS zwyciężyło w Ogólnopolskim Studenckim Konkursie Amatorów Rachunkowości UCZELNIADA 2019 / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2019-11-28

Studentki z Koła Naukowego Rachunkowości ASSETS - Kamila Zalewska, Agata Wilczyńska i Aleksandra Pietrasz zwyciężyły w konkursie UCZELNIADA 2019.

W dniach 20–22 listopada 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego odbył się XVII Ogólnopolski Studencki Konkurs Amatorów Rachunkowości UCZELNIADA 2019. Konkurs ten jest jednym z najstarszych, największych oraz najbardziej prestiżowych konkursów w Polsce.

W ostatecznej rywalizacji KN ASSETS zajęło pierwsze miejsce pokonując tym samym drużyny z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (drugie miejsce), Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach (trzecie miejsce) oraz inne drużyny z największych uczelni ekonomicznych w Polsce.

Opiekunami koła są dr hab. inż. Grzegorz Lew, prof. PRz oraz dr Agnieszka Lew.