Podstrona: Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Rzeszowie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Rzeszowie

2020-03-17
Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Rzeszowie

Pracownicy Politechniki Rzeszowskiej, którzy w ostatnim czasie przebywali za granicą lub planują w najbliższym czasie powrót do Polski oraz studenci programu ERASMUS+, przebywający obecnie na terenie Uczelni zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania wytycznych Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rzeszowie zobowiązuje wszystkich w/w pracowników i studentów do przeprowadzania samokontroli własnego stanu zdrowia poprzez obserwacje pod kątem wystąpienia objawów chorobowych oraz pomiaru temperatury ciała minimum dwa razy dziennie. Uzyskane dane będą co dwa dni aktualizowane i przesyłane do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie.