Podstrona: III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2018-02-28
, red.  Anna Szczepek

Katedra Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej zaprasza do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, która odbędzie się dniach 16-17 kwietnia 2018 r. w Rzeszowie.

Współorganizatorzy

• Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza (podmiot koordynujący)
  • Studenckie Koło Naukowe „Eurointegracja” działające przy Katedrze Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Cel konferencji
Celem III edycji konferencji jest kontynuacja dyskusji naukowej i eksperckiej (rozpoczętej w 2016 r.) z udziałem przedstawicieli środowisk: akademickich, eksperckich, administracji publicznej oraz branży energetycznej. Główne hasła na IH edycję (2018): elektromobilność (transport niskoemisyjny), rynek gazu ziemnego (eksport gazu na Ukrainę, rola metanu), Polska-Ukraina (magazyny gazu ziemnego), elektroenergetyka (pakiet zimowy), digitalizacja sektora energii.

Oficjalna strona internetowa konferencji: http://www.instytutpe.pl/konferencja2018/