Podstrona: Międzynarodowa Konferencja Naukowa "COP potencjałem rozwoju oraz innowacji w konstrukcjach i technologiach specjalnego przeznaczenia" / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2018-02-01
, red.  Anna Szczepek

Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli zaprasza do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej "COP potencjałem rozwoju oraz innowacji w konstrukcjach i technologiach specjalnego przeznaczenia", która odbędzie się dniach 17-18 maja 2018 r. w Stalowej Woli.

Współorganizatorzy:

• PGZ
  • HSW S.A.
  • Miasto Stalowa Wola

Cel konferencji
Konferencja jest kolejnym etapem współpracy podjętej przez 5 polskich uczelni w ramach Konsorcjum COP – Tradycja, Obronność. Głównym celem tej konferencji jest przedstawienie oferty i możliwości badawczych dla przemysłu zbrojeniowego. Wymiana doświadczeń, poglądów oraz wiedzy pracowników uczelni i przedsiębiorstw dla potrzeb zacieśniania współpracy z Polską Grupą Zbrojeniową oraz ich kooperantami.

Oficjalna strona internetowa konferencji: https://konferencjawmt.prz.edu.pl/