Podstrona: PRz zaprasza na XXIV Seminarium „Wybrane Problemy Chemii” / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

PRz zaprasza na XXIV Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”

2017-01-26
, red.  Monika Świgoń

9 i 10 lutego 2017 r. w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym w sali V-1 odbędzie się XXIV Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”.

Organizatorami spotkania są: Wydział Chemiczny PRz, I Liceum Ogólnokształcące im. ks. S. Konarskiego w Rzeszowie oraz Rzeszowski Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego. Seminarium adresowane jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy są zafascynowani chemią i pragną pogłębiać wiedzę z tej dziedziny nauki.

Podczas seminarium będzie można wysłuchać interesujących wykładów prof. PRz Tomasza Rumana „Czy analiza chemiczna może uratować życie?” i dr. Rafała Oliwy „Kompozyty polimerowe jako materiały konstrukcyjne XXI wieku". Kolejnym punktem spotkania będą krótkie pokazy chemiczne Koła Naukowego Studentów Chemii „Esprit” i Koła Naukowego Biotechnologów INSERT. Na koniec odbędą się zajęcia laboratoryjne z pracownikami poszczególnych zakładów Wydziału Chemicznego PRz.

Zachęcamy do wzięcia udziału w seminarium, niezbędne załączniki są dostępne poniżej.

Powrót do archiwum aktualności