Podstrona: Rola bezpieczeństwa we współczesnym systemie bankowym / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Rola bezpieczeństwa we współczesnym systemie bankowym

2017-02-20
, red.  Monika Świgoń

Wydział Zarządzania wspólnie z Zakładem Nauki o Bezpieczeństwie, Samorządem Studenckim i Kołem Naukowym Bezpieczeństwa Wewnętrznego „Enigma” organizuje studencko-doktorancką konferencję naukową „Rola bezpieczeństwa we współczesnym systemie bankowym”. Odbędzie się ona 4 kwietnia br. na PRz. Celem przygotowywanego wydarzenia jest zaprezentowanie efektów badań naukowych, dyskusja przedstawicieli uczelni z Podkarpacia, wykładowców, ekspertów, studentów i doktorantów na temat analizy zagrożeń i wyzwań we współczesnej bankowości oraz integracja środowisk zainteresowanych i związanych z problematyką współczesnej bankowości i finansów.

Poniżej przedstawiamy zakres tematyczny konferencji:

• bezpieczeństwo i stabilność systemu bankowego,
  • instytucje sieci bezpieczeństwa finansowego,
  • wpływ regulacji prawnych na stabilność banków,
  • kryzysy finansowe,
  • kondycja finansowa banków,
  • nowoczesne metody płatności i ich bezpieczeństwo,
  • bezpieczeństwo bankowości mobilnej,
  • bezpieczeństwo korzystania z produktów kredytowych i depozytowych,
  • rodzaje ryzyka i sposoby jego ograniczania we współczesnej bankowości,
  • nadużycia finansowe, przestępstwa finansowe, proceder prania brudnych pieniędzy i sposoby ich ograniczania.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji, szczegółowe informacje pod tym adresem internetowym.

Powrót do archiwum aktualności