Podstrona: RZESZÓW MIASTO PRZYSZŁOŚCI – RMP 2017 / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

RZESZÓW MIASTO PRZYSZŁOŚCI – RMP 2017

2017-01-30
, red.  Artur Polakiewicz

Konferencja naukowa organizowana w ramach 50-lecia Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej

Zakład Konserwacji Zabytków Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej wspólnie z Komisją Urbanistyki i Architektury Polskiej Akademii Nauk Oddział w Krakowie w dniach 28 oraz 29 września 2017 roku organizują konferencję naukową pt.: „DZIEDZICTWO URBANISTYCZNE W MIEŚCIE  PRZYSZŁOŚCI NA PRZYKŁADZIE POTENCJAŁÓW INNOWACJI I ROZWOJU RZESZOWA”.

W trakcie planowanej konferencji omawiana będzie problematyka miast przyszłości w dwóch blokach tematycznych:
I   Dziedzictwo urbanistyczne a potencjały rozwojowe miasta.
II  Rewitalizacja zespołów urbanistycznych: problematyka, programy, projekty.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji, niezbędne informacje zamieszczone są na stronie:
www.rmp.prz.edu.pl

Powrót do archiwum aktualności