Podstrona: The Thirteenth International School on Theoretical Physics: Symmetry and Structural Properties of Condensed Matter / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2018-02-07

Katedra Fizyki i Inżynierii Medycznej Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej Politechniki Rzeszowskiej zaprasza do udziału w konferencji The Thirteenth International School on Theoretical Physics: Symmetry and Structural Properties of Condensed Matter, która odbędzie się dniach 10-15 września 2018 r. w Rzeszowie.

Cel konferencji
Celem konferencji jest integracja międzynarodowego środowiska naukowego fizyki materii skondensowanej, przegląd nowatorskich badań prowadzonych w tej dziedzinie oraz prezentacja najnowszych prac naukowych. Konferencja ma charakter zaawansowanej szkoły fizyki teoretycznej i jest adresowana zarówno do osób rozpoczynjących działalność naukową, jak i powszechnie uznawanych ekspertów. Bezpośrednia dyskusja nad najnowszymi osiągnięciami fizyki pozwoli doskonalić warsztat naukowy każdego uczestnika konferencji. Tematyka konferencji obejmuje fizykę teoretyczną ze szczególnym uwzględnieniem symetrii i właściwości strukturalnych niskowymiarowej materii skondensowanej.

Oficjalna strona internetowa konferencji: http://sspcm.prz.edu.pl/