Podstrona: XI Szkoła Obróbki Skrawaniem / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

XI Szkoła Obróbki Skrawaniem

2017-04-19
, red.  Monika Świgoń

Katedra Technik Wytwarzania i Automatyzacji Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich zapraszają do udziału w konferencji pn. XI Szkoła Obróbki Skrawaniem, która odbędzie się dniach 12-15 września 2017 r. w Łańcucie (Hotel Łańcut oraz Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Rzeszów-Jasionka G2A ARENA).

Cel konferencji:
Celem konferencji jest integracja naukowców, wymiana poglądów i doświadczeń, prezentacja wyników badań dotyczących obszarów obróbki skrawaniem, powiązanie obróbki skrawaniem z metrologią oraz zbliżenie świata nauki i świata przemysłu. Podczas konferencji naukowcy w swoich referatach będą przedstawiać wyniki badań, najnowsze osiągnięcia z zakresu obróbki skrawaniem a także konstrukcji i eksploatacji narzędzi skrawających, oprzyrządowania technologicznego oraz obrabiarek i zastosowania metrologii w obróbce skrawaniem.

Oficjalna strona internetowa konferencji: http://ktwia.prz.edu.pl/konferencje/.

Powrót do archiwum aktualności