Podstrona: XII Ogólnopolska Konferencja „Flawonoidy i ich zastosowanie" / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

XII Ogólnopolska Konferencja „Flawonoidy i ich zastosowanie"

2018-02-01
, red.  Anna Szczepek

Zakład Chemii Nieorganicznej i Analitycznej Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej zaprasza do udziału w XII Ogólnopolskiej Konferencji „Flawonoidy i ich zastosowanie", która odbędzie się dniach 9-11 maja 2018 r. w Łańcucie.

Współorganizatorzy

• Katedra i Zakład Mikrobiologii i Immunologii (Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko- -Dentystycznym w Zabrzu) Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
  • Rzeszowski Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego

Cel konferencji
Konferencja będzie poświęcona problematyce wydzielania, otrzymywania, badania właściwości i zastosowania flawonoidów występujących w przyrodzie oraz syntezie pochodnych flawonoidów i ich kompleksów z jonami metali. W poprzednich edycjach, Konferencja miała charakter interdyscyplinarny i gromadziła uczestników z uczelni wyższych, przedstawicieli instytutów badawczych i zakładów przemysłowych zainteresowanych flawonoidami.

Oficjalna strona internetowa konferencji: https://flawonoidy.prz.edu.pl/