Podstrona: XXI Międzynarodowe Seminarium Metrologów „Metody i Technika Przetwarzania Sygnałów w Pomiarach Fizycznych” / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2017-04-18
, red.  Monika Świgoń

Katedra Metrologii i Systemów Diagnostycznych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza zaprasza na Konferencję pn. XXI Międzynarodowe Seminarium Metrologów  „Metody i Technika Przetwarzania Sygnałów w Pomiarach Fizycznych”, która odbędzie się w dniach 12-15 września 2017 r.
w Jabłonicy (Ukraina, Karpaty Wschodnie).

Współorganizatorzy:
Katedra Techniki Informacyjno-Pomiarowej Państwowego Uniwersytetu „Politechnika Lwowska” (Ukraina).

Cel konferencji:
Celem konferencji jest prezentacja prac naukowo-badawczych i aplikacji inżynierskich oraz wymiana doświadczeń dydaktycznych w dziedzinie metrologii.

Tematyka konferencji:
- podstawowe problemy metrologii,
- czujniki i przetworniki pomiarowe,
- przetwarzanie sygnałów,
- systemy informacyjno-pomiarowe,
- dydaktyka metrologii.

Oficjalna strona internetowa konferencji: http://msm17.prz.edu.pl/.

Powrót do archiwum aktualności