Podstrona: XXII Międzynarodowe Seminarium Metrologów „Metody i Technika Przetwarzania Sygnałów w Pomiarach Fizycznych" / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2018-02-01
, red.  Anna Szczepek

Katedra Metrologii i Systemów Diagnostycznych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej zaprasza do udziału w XXII Międzynarodowym Seminarium Metrologów „Metody i Technika Przetwarzania Sygnałów w Pomiarach Fizycznych", które odbędzie się dniach 17-20 września 2018 r. w Rzeszowie - Arłamowie.

Współorganizatorzy:

• Katedra Techniki Informacyjno-Pomiarowej Państwowego Uniwersytetu „Politechnika Lwowska”, Ukraina

Cel konferencji
Celem konferencji jest prezentacja prac naukowo-badawczych i aplikacji inżynierskich oraz wymiana doświadczeń dydaktycznych w dziedzinie metrologii.

Oficjalna strona internetowa konferencji: https://msm18.prz.edu.pl/