Podstrona: Konkurs Be The Best / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Konkurs Be The Best

2020-03-05
Konkurs Be The Best

Volkswagen Poznań ogłasza IX edycję konkursu Be The Best, który skierowany jest do studentów uczelni wyższych w całej Polsce.

Do realizacji są dwa tematy projektowe, a nagrodą główną w każdym z tematów jest 10 000 zł brutto oraz płatna praktyka wakacyjna lub projektowa w Volkswagen Poznań.

Studenci rywalizują indywidualnie lub w zespołach dwuosobowych: wybierają jeden z tematów, opisanych jako case study przez działy fachowe i tworzą swój własny projekt. W trakcie trwania konkursu uczestnicy są wspierani merytorycznie przez Opiekunów tematów.

Najlepsze rozwiązania zostają nagrodzone, a następnie mają szansę  zostać wdrożone w fabrykach Volkswagena w ramach praktyk.

Zgłodzenia należy przesłać do 20.03.2020 r.  Więcej informacji na stronie: https://volkswagen-poznan.pl/pl/be-the-best