Podstrona: Konkurs BorgWarner Student Award 2019 / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Konkurs BorgWarner Student Award 2019

2018-10-29
Konkurs BorgWarner Student Award 2019

Konkurs adresowany jest do studentów kierunków technicznych. Jego celem jest uzyskanie innowacyjnych rozwiązań technicznych zaproponowanych przez młodych inżynierów dla zadań, które następnie mogą być wdrożone w organizacji BorgWarner. Nagrodą są płatne staże w firmie.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie zgłoszenia na adres: konkurs_ts@borgwarner.com w terminie 01.11.2018-22.11.2018. W kolejnym etapie uczestnicy są zapraszani na jednodniowe warsztaty w celu przygotowania merytorycznego do realizacji treści zadań konkursowych. Kolejny krokiem jest udział w warsztatach i realizacja wybranego zadania spośród  poniższych kategorii:

• Materiałoznawstwo,
  • Konstrukcja maszyn,
  • CAD,
  • Jakość,
  • Elektronika,
  • Optymalizacja procesu produkcji.

Szczegółowy opis tematów konkursowych znajduje się w załączniku nr 1 regulaminu.

Wszelkie pytania dotyczące szczegółów konkursu proszę kierować pod nr telefonu: 17 7172 590 lub email: konkurs_ts@borgwarner.com.