Podstrona: Konkurs „BorgWarner Student Award” / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Konkurs „BorgWarner Student Award”

2018-03-02
Konkurs „BorgWarner Student Award”

BorgWarner Rzeszów organizuje konkurs „BorgWarner Student Award”, adresowany do studentów kierunków technicznych. Celem  wydarzenia jest uzyskanie innowacyjnych rozwiązań technicznych zaproponowanych przez młodych inżynierów dla zadań, które będą mogły być wykorzystane w organizacji BorgWarner. Nagrodą są płatne staże w firmie.

W I etapie konkursu należy wysłać zgłoszenia za pomocą formularza (załącznik nr 2) pod adres: konkurs_ts@borgwarner.com do 6 kwietnia br. Kolejny krokiem jest udział w warsztatach i realizacja wybranego zadania, spośród 9 kategorii:

• analiza MES,
  • IT, elektrotechnika,
  • CAD,
  • mechanika płynów,
  • materiałoznawstwo,
  • konstrukcja maszyn,
  • automatyka,
  • optymalizacja procesu.

Pozwolą one studentom znaleźć obszar, w którym będą mieli szansę pokazać swoje umiejętności. Szczegółowy opis zadań konkursowych znajduje się w załączniku nr 1 regulaminu.

Wszelkie pytania, odnośnie szczegółów proszę kierować pod nr telefonu: 17 7172 590 i mail: konkurs_ts@borgwarner.com.