Podstrona: Konkurs na modernizację Klubu Studenckiego Plus / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Konkurs na modernizację Klubu Studenckiego Plus

2018-01-24
Konkurs na modernizację Klubu Studenckiego Plus

Decyzją organizatora konkursu pt. ,,Projekt koncepcyjny modernizacji Klubu Studenckiego Plus dla potrzeb Centrum Fizjoterapii i Sportu Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza” termin składania prac konkursowych ulega wydłużeniu z 31 stycznia  do 16 marca br. Wyniki zostaną ogłoszone 27 marca 2018 roku.

Konkurs skierowany do architektów ma na celu adaptację pomieszczeń Klubu Studenckiego do prowadzenia nowoczesnych zajęć z fizjoterapii dla około 300 studentów Politechniki Rzeszowskiej, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności oraz niemogących uczestniczyć w obligatoryjnych zajęciach z wychowania fizycznego.

Główna nagroda to 2500 zł.

Załączniki do pobrania  tutaj.