Podstrona: Konkurs na zaprojektowanie przestrzeni wejściowej w budynku Arcus / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Konkurs na zaprojektowanie przestrzeni wejściowej w budynku Arcus

2024-04-18 , red.  Joanna Dudek
Konkurs na zaprojektowanie przestrzeni wejściowej w budynku Arcus

Serdecznie zapraszamy studentki i studentów Politechniki Rzeszowskiej do udziału w konkursie na zaprojektowanie przestrzeni wejściowej w budynku Arcus. Organizatorem Konkursu jest Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Szanowni Studenci,

na waszą prośbę został przeniesiony termin oddania prac konkursowych! Tematem konkursu jest projekt strefy wejściowej do budynku Arkus, w którym mieści się Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Chęć uczestnictwa w konkursie należy zgłosić do 1 lipca 2024 r. Termin składania prac konkursowych został przeniesiony na 24 września br. Ogłoszenie wyników nastąpi 16 października 2024 r. i będzie połączone z otwarciem wystawy finałowych prac konkursowych w Galerii P_okaz. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym regulaminie konkursu.

Pytania dotyczące konkursu pt. „Strefa wejściowa w budynku Arkus” można zadawać drogą mailową na adres: jdudek@prz.edu.pl do 21 czerwca 2024 r.

Przedmiot konkursu i założenia pracy konkursowej

Strefa wejściowa obejmuje wnętrze przedsionków, ale również elewację budynku. Przestrzeń wewnątrz budynku powinna pełnić przede wszystkim funkcję komunikacyjną, ale można w niej też przewidzieć miejsca do siedzenia. Należy zastosować takie rozwiązania, które znacznie zwiększą atrakcyjność tej przestrzeni. Na elewacji budynku należy przewidzieć miejsce do ekspozycji logo Politechniki Rzeszowskiej i Wydziału Zarządzania oraz zaproponować takie rozwiązania, które zaakcentują wejście główne do budynku i zwiększą jego estetykę.

Organizator konkursu

Organizatorem Konkursu jest Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, który przeznaczył budżet na nagrody pieniężne w wysokości 1 500 zł.