Podstrona: Konkurs Samsung Inkubator "Stwórz rozwiązanie dla świata nauki" / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Konkurs Samsung Inkubator "Stwórz rozwiązanie dla świata nauki"

2018-01-08
Konkurs Samsung Inkubator

Konkurs Samsung Inkubator “Stwórz rozwiązanie dla świata nauki” polega na zidentyfikowaniu problemu na danej uczelni oraz wymyśleniu rozwiązania. W konkursie mogą wziąć udział studenci i pracownicy uczelni.

Do wygrania nagrody od Samsunga oraz możliwość realizacji projektu przy współpracy z akceleratorem eduLAB.

Odpowiedz na 5 prostych pytań i nagraj krótki film w którym zaprezentujesz pomysł:

1. Zdefiniuj problem – kogo/czego dotyczy (500 znaków),
2. Określ skalę problemu – gdzie i jak często występuje, ilu osób dotyczy (1 000 znaków),
3. Zaproponuj rozwiązanie problemu – produkt, usługa, która skutecznie rozwiąże przedstawiony problem (2 000 znaków),
4. Opisz jakich zasobów i środków potrzeba do zrealizowania pomysłu (1 000 znaków),
5. Przedstaw pomysł na wdrożenie pomysłu w życie (2 000 znaków).

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Nagrody:

I miejsce – Samsung Galaxy Tab 3 (tablet)

II miejsce – Samsung S8 (telefon)

III miejsce – Samsung Gear S3 Frontier (zegarek)

Przebieg konkursu:

I etap
2 stycznia – 18 lutego – przyjmowanie zgłoszeń
1 marca – wyłonienie 10 najlepszych projektów

II etap
14 marca – Samsung Inkubator – prezentacja 10 najlepszych pomysłów
23 marca – ogłoszenie wyników

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej.