Podstrona: Konkurs – wygraj udział w programie rozwojowym EUROCONTROL / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Konkurs – wygraj udział w programie rozwojowym EUROCONTROL

2020-01-29
Konkurs – wygraj udział w programie rozwojowym EUROCONTROL

Europejska Organizacja ds. Bezpieczeństwa Żeglugi Powietrznej (EUROCONTROL) uruchamia latem 2020 roku pilotażowy program rozwojowy dla przyszłych europejskich liderów w lotnictwie cywilnym (The Young Aviation Network - YAN).

Konkurs skierowany jest do pasjonatów lotnictwa z państw członkowskich EUROCONTROL (41) oraz Izraela i Maroko w wieku 18-22 lat. Osoby zainteresowane powinny posiadać obywatelstwo polskie, status studenta/studentki studiów pierwszego stopnia lub 1-3 roku studiów magisterskich uczelni wyższych oraz znać bardzo dobrze j. angielski. Koszty związane z uczestnictwem w programie pokrywa EUROCONTROL.

Studenci zainteresowani uczestnictwem w programie powinni wysłać swoją aplikację i niezbędne dokumenty drogą elektroniczną do Urzędu Lotnictwa Cywilnego do dnia 14 lutego 2020 roku na adres e-mail lsm@ulc.gov.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć:

• CV i list motywacyjny w języku angielskim w formacie Europass;
  • Esej (max. 4 str. A4) na temat: What are the key challenges for the European aviation by 2024?;
  • Film będący autoprezentacją w języku angielskim przedstawiający kandydata.

Więcej informacji na temat konkursu pod linkiem.