Podstrona: Kurs i warsztaty organizowane przez Centrum e-Learningu PRz / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Kurs i warsztaty organizowane przez Centrum e-Learningu PRz

2017-02-01 , red.  Artur Polakiewicz
kategoria: Nauka
Kurs i warsztaty organizowane przez Centrum e-Learningu PRz

Od 13 do 17 lutego br. potrwa kurs e-learningu dla nauczycieli akademickich „Wykorzystanie nowoczesnych technik kształcenia w edukacji akademickiej”. Szkolenie organizuje Centrum e-Learningu PRz.
Z kolei 6, 7 i 21, 22 lutego br. odbędą się warsztaty „Wykorzystanie nowoczesnych technik kształcenia w edukacji akademickiej”.
Oba rodzaje szkoleń zostaną przeprowadzone w bibliotece w sali VB-103. Osoby chcące w nich uczestniczyć są proszone o wcześniejsze wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Więcej szczegółów można znaleźć pod adresem internetowym: http://e-learning.prz.edu.pl/mod/page/view.php?id=238.