Podstrona: Kursy przygotowawcze do matury z matematyki na WMT / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Kursy przygotowawcze do matury z matematyki na WMT

2018-03-19
Kursy przygotowawcze do matury z matematyki na WMT

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych ze Stalowej Woli i okolic mogą wziąć udział w kursach przygotowawczych z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kursy organizuje Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.

W trakcie zajęć uczniowie mają możliwość zweryfikowania, utrwalenia i uzupełnienia swojej wiedzy z matematyki przed czekającym ich w maju egzaminem maturalnym.

Zajęcia przygotowawcze z matematyki prowadzone są  przez dr. Pawła Peteckiego o godz. 16.00 w auli 103:

• w każdą środę (poziom podstawowy),
  • oraz w czwartki (poziom rozszerzony)

w siedzibie Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli przy ul. Kwiatkowskiego 4. Udział w kursie jest bezpłatny.