Podstrona: Live z Rektorem-Elektem Politechniki Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Live z Rektorem-Elektem Politechniki Rzeszowskiej

2020-04-22
Live z Rektorem-Elektem Politechniki Rzeszowskiej

Serdeczne zapraszamy do udziału w Live (transmisji na żywo) z udziałem Pana Rektora-Elekta, dra hab. inż. Piotra Koszelnika, prof. PRz. Transmisja będzie miała charakter pierwszego powyborczego spotkania Rektora-Elekta ze Wspólnotą Akademicką. Zostaną poruszone kwestie związane z podsumowaniem wniosków z kampanii wyborczej, planami dotyczącymi najbliższych miesięcy oraz dalszych etapów funkcjonowania Uczelni.

Live (transmisja) odbędzie się 23 kwietnia (czwartek) o godzinie 17:00 na fanpage'u Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej w portalu Facebook. Aby uzyskać dostęp do transmisji nie trzeba posiadać konta w portalu Facebook. Wystarczy w czasie transmisji wejść pod link: www.facebook.com/SamorzadStudenckiPRz.

Jeżeli strona nie wyświetli się od razu po wejściu pod wskazany adres, można również sprawdzić zakładki: filmy lub posty, gdzie powinna być widoczna. W przypadku komunikatu o konieczności logowania, wystarczy odmówić, wybierając opcję "nie teraz". W przypadku innych problemów, pomoc techniczna będzie dla Państwa dostępna pod adresem biuro@ssprz.pl.