Podstrona: "Maluszkowo" i "Mała Politechnika" z przedświąteczną wizytą u rektora Politechniki Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2018-12-19

Przedświąteczna wizyta dzieci u rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusza Markowskiego już na stałe wpisała się w tradycję uczelni. Dzieci z przyuczelnianego żłobka "Akademickie Maluszkowo" i przedszkola ”Mała Politechnika" złożyły życzenia i podarowały świąteczne kartki, a prof. Tadeusz Markowski wręczył maluchom małe upominki.