Podstrona: Mateusz Wośko nowym przewodniczącym Forum Uczelni Technicznych / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Mateusz Wośko nowym przewodniczącym Forum Uczelni Technicznych

2017-12-08
Mateusz Wośko nowym przewodniczącym Forum Uczelni Technicznych

Mateusz Wośko, przewodniczący Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej został wybrany nowym przewodniczącym prezydium Forum Uczelni Technicznych.

Przedstawiciele Samorządu Studenckiego PRz, w składzie: Paulina Bednarska, Elżbieta Chabko, Mariola Hajduk, Kacper Moczarny, Adam Rybiński oraz Mateusz Wośko, od 30 listopada do 3 grudnia uczestniczyli w Forum Uczelni Technicznych na Politechnice Gdańskiej.

Podczas sesji złożono sprawozdanie z działań w 2017 roku. Zostały również omówione zrealizowane w tym roku projekty, m.in.: Poligon, KoKon, Bezpieczne praktyki i środowisko, Inżynier – Lider zespołu.

Forum Uczelni Technicznych tworzą Samorządy Studenckie Polskich Uczelni Technicznych. Zadaniem forum jest m.in. rozwijanie współpracy i umacnianie więzi między studentami uczelni technicznych, wspieranie ich działania oraz rozwoju.

Edyta Niewiarowska