Podstrona: „MATLAB Tour 2019” w Politechnice Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

„MATLAB Tour 2019” w Politechnice Rzeszowskiej

2019-01-25
„MATLAB Tour 2019” w Politechnice Rzeszowskiej

Zapraszamy pracowników uczelni oraz studentów na seminarium w ramach „MATLAB Tour 2019”. Spotkanie odbędzie się 29 stycznia w godz. 11.00-15.00 w Sali A-101 Rady Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.

Podczas wydarzenia zaplanowano przegląd zagadnień dotyczących oprogramowania MATLAB, jego zastosowania w telemedycynie i Predictive Maintenance oraz podstawowe informacje o dostępnej licencji ogólnouczelnianej. Organizatorem spotkania jest firma Oprogramowanie Naukowo-Techniczne z Krakowa (ONT), oficjalny dystrybutor oprogramowania MATLAB w Polsce.

Program wydarzenia: http://bit.ly/MLT2019