Podstrona: Mikołaj odwiedził dzieci w Bezmiechowej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Mikołaj odwiedził dzieci w Bezmiechowej

2018-12-07
Mikołaj odwiedził dzieci w Bezmiechowej

Z okazji Mikołajek prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej razem z Mikołajem złożyli wizytę uczniom Szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich w Bezmiechowej Dolnej.

Podczas spotkania sześćdziesięcioro dzieci dostało prezenty ufundowane przez Politechnikę Rzeszowską, która objęła szkołę patronatem. Samorząd Studencki PRz przekazał uczniom również sprzęt sportowy, pomoce dydaktyczne oraz słodkie upominki.

Oczekiwana wizyta minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości.