Podstrona: Mikołajkowy turniej tenisa stołowego / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego

2017-12-11
Mikołajkowy turniej tenisa stołowego

W Centrum Fizjoterapii i Sportu Politechniki Rzeszowskiej, po kilku latach przerwy, 9 grudnia rozegrano mikołajkowy turniej tenisa stołowego. Wzięli w nim udział pracownicy naszej uczelni i ich rodziny.

Zawody rozegrano w dwóch kategoriach, „open” dla dorosłych i „skrzat” dla dzieci. W turnieju głównym bezkonkurencyjny okazał się wicekanclerz Andrzej Sowa (Administracja), natomiast o pozostałe miejsca na podium trwała zacięta rywalizacja. Ostatecznie drugie miejsce zajął Krzysztof Piejko (Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej), a trzecie Ryszard Konieczny (Centrum Fizjoterapii i Sportu). Wśród pań najlepsza była Żaneta Kardasz (Administracja). Po zaciętej sportowej walce, wśród najmłodszych medale zdobyli Jakub Sowa, Dominik Sowa i Tymoteusz Biskup.

W roli „świętego Mikołaja” wystąpiła dr Adrianna Gardzińska, zastępca dyrektora Centrum Fizjoterapii i Sportu, która wręczała nagrody zawodnikom.

Czołowa dziesiątka turnieju głównego prezentowała się następująco:

Andrzej Sowa,
Krzysztof Piejko,
Ryszard Konieczny,
Maciej Kusiak,
Sławomir Błajda,
Łukasz Ciura,
Maciej Jakielaszek,
Żaneta Kardasz,
Maciej Lutak – najbardziej widowiskowo grający zawodnik turnieju,
Franciszek Gorczyca – zwycięzca w kategorii „oldboy”.

Komisarzem zawodów był Grzegorz Sowa a sędzią głównym turnieju Tadeusz Czułno. Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy.

Grzegorz Sowa